MojAndroid

YouTube je jednou z ciest, ako dostať zaujímavý obsah viac do povedomia ľudí. My si to plne uvedomujeme a snažíme sa pracovať aj na tomto spôsobe komunikácie s našimi čitateľmi. Nedávno náš YouTube kanál dosiahol métu 10-tisíc odberateľov, čomu sa veľmi tešíme a zároveň vám ďakujeme za podporu.

Naši sledovatelia na YouTube nájdu množstvo recenzií a iných zaujímavých videí, ktoré sa týkajú sveta smartfónov a technológií. Okrem toho v minulom roku portál oslávil svoje desiate narodeniny. Áno, už je to 10 rokov, počas ktorých vám prinášame recenzie, porovnania, témy a tie najzaujímavejšie novinky zo sveta Androidu.

youtube mojandroid
YouTube MôjAndroid | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Na našom YouTube môžete k dnešnému dňu nájsť už 959 videí a stále pribúdajú. Do budúcna sa môžete tešiť na recenzie tých najzaujímavejších zariadení, rôzne porovnania, testy aplikácií či informácie o zariadeniach inteligentnej domácnosti.

Čo dodať na záver? Len to, že vám veľmi pekne ďakujeme za to, že ste stále s nami a do budúcna sa budeme stále snažiť robiť veci lepšie ✅

Odoberať nás môžete na týchto platformách:

16.3.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+