MojAndroid

Spoločnosť Google sa v poslednej dobe veľmi intenzívne venuje aktualizovaniu svojich aplikácií v obchode Play. Nejde pritom iba o klasickú údržbu aplikácií, ktorá zvyšuje výkon a odstraňuje drobné chyby. V aplikáciách totiž postupne pribúdajú zaujímavé nové funkcie, čo je aj prípad najnovšej verzie aplikácie YouTube.

Tá síce neprináša žiadne revolučné zmeny, no najnovšia funkcia je veľmi užitočná. Užívateľom totiž umožňuje jednoduché vymazanie všetkého obsahu, ktorý máte uložený pre sledovanie v offline režime. To sa vám bude hodiť najmä v prípade, keď si na offline prezeranie ukladáte väčšie množstvo videí a nemáte prehľad o tom, koľko takéhoto obsahu vlastne máte v zariadení uloženého. Postupom času sa množstvo obsahu môže vyšplhať aj na niekoľko GB, takže nová funkcia bude pre aktívnych užívateľov určite veľmi užitočná.

YouTube clear offline videos (1) YouTube clear offline videos (2)

Funkcia je dostupná v nastaveniach v sekcií Offline prezerania, kde môžete jednoduchou voľbou vymazať všetky uložené videá. Okrem toho objavili redaktori portálu Android Police v novej verzii aplikácie ukryté riadky kódu, ktoré naznačujú, že neskôr bude v aplikácii dostupná aj funkcia pre automatickú synchronizáciu offline play-listov. Novú verziu aplikácie si môžete stiahnuť prostredníctvom odkazu, ktorý nájdete nižšie pod článkom.

YouTube 10.35.53 – APK súbor na stiahnutie

Aktualizácia 7.9. o 16:00:

Podľa všetkého novinka u nás nefunguje. Je pravdepodobné, že ide o regionálne obmedzenú funkciu, ktorá bude dostupná neskôr. V každom prípade si aktualizáciu môžete nainštalovať aspoň preto, aby ste mali najaktuálnejšiu verziu s opravenými všetkými aktuálnymi chybami.

Zdroj: Android Police

7.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+