Streamovanie LIVE videí na Youtube sa stáva dostupnejším! Stačí mať 1000 odberateľov

20. apríla 2017 0

YouTube už vo februári spustil LIVE videá, ktoré môžu tvorcovia obsahu streamovať svojim odberateľom. Vtedy ste ale potrebovali mať aspoň 10 000 odberateľov. Google sa teraz rozhodol túto podmienku znížiť na 1 000 odberateľov. Ako sa píše v inštrukciách, majitelia kanálov musia len overiť svoj účet. Keď to Google schváli, môžu začať streamovať videá zo Štúdia pre autorov alebo mobilnej aplikácie YouTube.

TIP:Youtube má na webe tajnú čiernu tému. Takto ju aktivujete | NÁVOD

Aj keď túto funkciu už dávno ponúkajú Facebook alebo Periscope, YouTube si myslí, že ich používatelia budú chcieť ostať v aplikácií a využívať všetky finančné výhody Super Chatu. Vďaka tejto funkcii vám budú sledovatelia platiť za pripnutie ich komentárov na vrchu chatovacieho okna. Výška ceny za pripnutie komentáru ovplyvní, ako dlho bude komentár na vrchu a ako veľmi bude zvýraznený. Táto novinka nie je prvým obmedzením pre YouTuberov. Na začiatku mesiaca Google zaviedol novú smernicu, ak tvorca obsahu nedosiahol aspoň 10 000 zhliadnutí na svojom kanály, nebude mu sprístupnená možnosť speňaženia cez reklamy.

YouTube
VeľkosťLíši sa v závislosti od zariadenia
VerziaLíši sa v závislosti od zariadenia
CenaZadarmo
Inštalovať
Štúdio tvorcov YouTube
Veľkosť 6,5M
Verzia 1.0.1
CenaZadarmo
Inštalovať

Zdroj: TheVerge

Zapojte sa do diskusie (0)

Tagy :

Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.
Nahlásiť chybu v článku
  1. Loading ...
Diskusia k článku

Potrebujete poradiť? Vyskúšajte AndroidForum.sk


Aktuálne témy a príspevky: