MojAndroid

YouTube už vo februári spustil LIVE videá, ktoré môžu tvorcovia obsahu streamovať svojim odberateľom. Vtedy ste ale potrebovali mať aspoň 10 000 odberateľov. Google sa teraz rozhodol túto podmienku znížiť na 1 000 odberateľov. Ako sa píše v inštrukciách, majitelia kanálov musia len overiť svoj účet. Keď to Google schváli, môžu začať streamovať videá zo Štúdia pre autorov alebo mobilnej aplikácie YouTube.

Náš tip
Youtube má na webe tajnú čiernu tému. Takto ju aktivujete | NÁVOD

Aj keď túto funkciu už dávno ponúkajú Facebook alebo Periscope, YouTube si myslí, že ich používatelia budú chcieť ostať v aplikácií a využívať všetky finančné výhody Super Chatu. Vďaka tejto funkcii vám budú sledovatelia platiť za pripnutie ich komentárov na vrchu chatovacieho okna. Výška ceny za pripnutie komentáru ovplyvní, ako dlho bude komentár na vrchu a ako veľmi bude zvýraznený. Táto novinka nie je prvým obmedzením pre YouTuberov. Na začiatku mesiaca Google zaviedol novú smernicu, ak tvorca obsahu nedosiahol aspoň 10 000 zhliadnutí na svojom kanály, nebude mu sprístupnená možnosť speňaženia cez reklamy.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: TheVerge

20.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+