MojAndroid

Ešte minulý rok v októbri uviedol Google novinku v službe YouTube – prehrávanie 60 FPS videí. Vtedy sa potešili najmä náruživí hráči počítačových hier, ktorí si mohli prezerať videá z obľúbených herných titulov v natívnej kvalite. Dnes však YouTube opäť posúva svoje hranice a novinkou je live stream videa so snímkovaním 60 FPS. To si môžete vychutnať iba ak máte prehliadač s podporou HTML5. Videá so 60 FPS budú zatiaľ dostupné len v HD a Full HD rozlíšení, ostatné veľkosti videí sa budú aj naďalej prehrávať s 30 snímkami za sekundu.

YT_Advanced_Warfare_5-630jt

Náš tip
Stiahnite si Youtube s vynoveným používateľským prostredím [APK]

YouTube v novej verzii prináša aj ďalšiu novinku. Tou je možnosť pretočenia live streamu dozadu a jeho následné pretočenie dopredu “do reality” v dvojnásobnej rýchlosti, aby vám nič neuniklo. Google pritom myslel aj an služby tretích strán, ktoré pracujú s live streamom a videami na YouTube (Elgato Game Capture, XSplit Broadcaster, XSplit Gamecaster). Tie majú aj naďalej plnú podporu.

Zdroj: Engadget

22.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+