MojAndroid

Ak z rozličných dôvodov nechcete, aby sa na YouTube uchovávala “digitálna stopa” po vašich pozretých videách, o chvíľu vám bude k dispozícii inkognito mód – presne ako v prehliadači Google Chrome.

Incognito Mode pre YouTube bol pripravovaný celé mesiace a bol testovaný počas mája tohto roka. Po vydaní verzie 13.25.56 YouTube Android aplikácie bude dostupný pre všetkých používateľov.

Veľmi jednoduchá aktivácia módu je samozrejmosťou

K zapnutiu inkognito módu sa používateľ dopracuje nasledovne: klikne na svoj “avatar” v pravom hornom rohu aplikácie a dostane sa k nastaveniam. V nastaveniach konta bude viditeľná možnosť “Turn on Incognito”, ktorú stačí zapnúť. Jednoduché, však? Aktiváciou Inkognito módu sa vyhneme ukladaniu vyhľadávaných fráz a pozretých videí, avšak ISP stále môže sledovať aktivitu.

Pri aktivovanom inkognito móde však používateľ nebude mať mať prístup k svojim playlistom, stiahnutým videám či k inboxu správ. Používateľ môže vypnúť inkognito mód (obdobným spôsobom ako zapnúť) aj počas sledovania videa. Po dlhšej neaktivite v aplikácii sa mód deaktivuje sám. Používatelia už však môžu zakázať spoločnosti Google zhromažďovať údaje o vyhľadávaní a na základe nich odporučiť videá s podobným obsahom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
11.7.2018
Zdroj: pocketnow

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+