MojAndroid

Youtube v novej aktualizácii pridáva užitočné gestá, ktoré umožnia rýchle a jednoduchšie pretáčanie videí. O tom, že podobná funkcia sa chystá sa písalo už dávnejšie, až teraz však prichádza aj ku koncovým používateľom. Stačí si nainštalovať najnovšiu verziu aplikácie Youtube, ktorá je dostupná v obchode Play alebo ako APK súbor na tomto odkaze.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Použitie nových gest nie je nijako zložité. Stačí, ak pri prehrávaní videí poklepete prstom na pravú alebo ľavú stranu prehrávača. Funkcia takéhoto gesta? Posunutie videa o 10 sekúnd dopredu alebo dozadu. Poklepte prstom viackrát a čas posuvu sa znásobí. Video tak môžete pretáčať o ľubovoľne dlhé úseky, ktoré sú násobkami desiatich sekúnd. Ide o jednoduchý a rýchly spôsob ako sa presúvať medzi jednotlivými pasážami videa

 

7.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+