MojAndroid

Známe Yahoo disponuje množstvom špecializovaných aplikácií, ako napríklad Mail, Search, Newsroom, Weather, či Finance a samozrejme mnohé iné. Teraz spoločnosť Yahoo ponúka používateľom Androidu jednu aplikáciu obsahujúcu vyššie spomenuté, ktorá poskytne personalizovanejšie informácie, vrátane správ a počasia. Tiež používateľom oznámi, ako cez noc dopadli ich obľúbené športové tímy, či ponúkne sledovanie pohybov akcií.

Ak používate aplikáciu Google, máte zhruba predstavu, čo možno od novej Yahoo aplikácie očakávať. Yahoo aplikácia sa zrejme nestane najhorúcejšou a najtrendovejšou appkou, ale možno ju považovať za užitočnú, keďže ponúka viacero užitočných nástrojov Yahoo.

Čo teda aplikácia Yahoo ponúka?

V hornej časti obrazovky nájde používateľ malý prehľad o počasí, po ktorom nasleduje niekoľko spravodajských noviniek, o ktorých si Yahoo myslí, že by používateľa mohli zaujímať. Yahoo Mail ako súčasť je samozrejmosťou a ak má používateľ povolené údaje o polohe, môže vidieť kupóny z okolitých obchodov či reštaurácií. Ďalšou súčasťou aplikácie je Finance, ktorý inforumuje o aktuálnych cenách akcií. Napokon používateľ uvidí aj svoj denný horoskop, ak by ho zaujímalo, čo ho v daný deň čaká. :-)

Ak máte na svojom Android telefóne nedostatok úložného priestoru a už máte nainštalovanú aplikáciu Google, asi Yahoo appka pre vás nebude. Okrem toho, aplikácia u nás zatiaľ nie je k dispozícii, no to sa zrejme už čoskoro zmení.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

4.9.2018
Zdroj: phonearena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+