MojAndroid

Niekoľko zariadení od Sony dostáva ďalšiu aktualizáciu, ktorá má opravovať chyby. Nový update je konkrétne dostupný pre zariadenia Sony Xperia Z4 Tablet, Xperia Z3 a Xperia Z3 Compact. Aktualizovaný softvér by mal opravovať aj chybu Stagefright.

Dnes sa aktualizácia objavila aj na Slovensku, konkrétne pre telefóny XPERIA Z3 a XPERIA Z3C od operátora Orange. K stiahnutiu je cez OTA v balíčku o veľkosti 47,6MB (aktualizované súbory pre XPERIA Z3C), alebo aj cez Sony PC Companion. Presný zoznam zmien výrobca neudáva a pravdepodobne teda pôjde len o opravy, ktoré na prípadne zvýšenie výkonu alebo stabilitu systému nebudú mať vplyv. (za tip ďakujeme nášmu čitateľovi Vladimírovi)

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
1.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+