MojAndroid

Spoločnosť Xiaomi je vo svete symbolom pre skvelo vybavené a dostupné smartfóny, ktoré robia aj napriek nízkej cene minimum kompromisov. V čase, keď sme si za dobrý telefón museli zaplatiť 500 a viac EUR, vyrábala táto čínska spoločnosť výborné telefóny za polovičnú sumu. Teraz, keď cena skvelých smartfónov neustále klesá, má Xiaomi vo svete oveľa viac konkurencie. Ako sa ale Číňania s problémom vysporiadali? Pripravili ďalšie skvelé zariadenie a cenovku zrazili na absolútne minimum. Aj tak by sme mohli charakterizovať Xiaomi Redmi 3.

Balenie – úsporné, no elegantné

Telefón nám bol doručený v miniatúrnej škatuli, kde sme okrem samotného zariadenia našli iba minimum príslušenstva. K dispozícii sme mali model pre ázijský trh, a tak sa môže celkový vzhľad balenia v prípade príchodu zariadenia na iné trhy zmeniť. Pod telefónom bola uložená miniatúrna dokumentácia a nástroj na vyberanie zásuvky na SIM karty. Vo vnútri škatule sme našli už iba nabíjací adaptér s výstupom 2 A a štandardný microUSB kábel. Ani samotná nabíjačka nebola určená pre európsku zásuvku, a tak sme ju nemali možnosť ohodnotiť. Celkovo ale pôsobí balenie jednoducho a sme radi, že výrobca nezabalil zariadenie do zbytočne mohutnej a nespratnej škatule.

Xiaomi_Redmi_3_recenzia-7

Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

4.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+