MojAndroid

Xiaomi nie je známe iba tým, že vyrába extrémne cenovo výhodné smartfóny. Občas si nájde aj čas na predstavenie rôzneho šikovného príslušenstva z rôznych oblastí. Ďalším počinom čínskeho výrobcu je malá, šikovná powerbanka, ktorá však poslúži na ohriatie vašich rúk. To sa hodí hlavne pred príchodom zimy.

Ohrievač rúk, ktorý vám dobije smartfón

Tento šikovný ohrievač je schopný sa nahriať na maximálnu teplotu 52 °C. Napomáha tomu dvojica ohrievačov, ktoré sa nachádzajú na bokoch zariadenia. Napohľad ohrievač vyzerá ako nejaké maličké retro rádio. Dodáme, že podľa GizmoChina je prístroj vyrobený z hliníka. Tento materiál totiž dokáže efektívne a rýchlo roznášať teplo.

xiaomi powerbanka a ohrievač rúk

Pokiaľ ide o bezpečnosť, Xiaomi uvádza, že prístroj je chránený na výbornej úrovni. Zariadenie je ohňovzdorné a maximálne bezpečné na každodenné používanie. Na ohrievači je možné vidieť dvae tlačidlá. Ľavé slúži na ovládanie nabíjania telefónu, pravé zas na reguláciu ohrievania.

S ukazovateľom teploty

Malý displej potom slúži na zobrazenie ohrievacej teploty. Na maximálnej dosiahnutej hodnote ohrievač stojí a ponecháva ju na danej úrovni. To poteší predovšetkým v chladnom počasí.

Powerbanka, respektíve ohrievač rúk, disponuje 5 000 mAh batériou, ktorá slúži na nabíjanie smartfónu a napájanie ohrievačov. V prípadoch núdze nechýba integrovaná ochrana pred prebitím a čidlo pre prípadné automatické vypnutie.

Produkt Xiaomi Powerbank and Hand Warmer prichádza v troch farebných prevedeniach – v zelenom, ružovom a červenom. Zakúpiť je ho možné v domovskej Číne za uvádzaciu cenu 20 amerických dolárov.

Náš tip
Xiaomi predstavilo zariadenie, ktoré vám preloží prakticky čokoľvek

30.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+