MojAndroid

Xiaomi-Mi3-03

Až z ďalekej Číny k nám zavítal najnovší model populárneho výrobcu Xiaomi, ku ktorému sa v posledných mesiacoch pridal tiež bývalý produktový manažér spoločnosti Google – Hugo Barra. O tom, že je MI3 smartfón sprevádzaný doslova šialeným záujmom, už dávno vieme. Za neuveriteľných cca 300 eur (v Číne) ponúka výbavu, po ktorej túži nejedna vlajková loď ostatných výrobcov. V zariadení môžete nájsť napríklad štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 vo verzii 8974AB, 2GB RAM, 5“ fullHD displej či 13 megapixelový fotoaparát, ktorý dokáže snímať fotky v RAW.

Bohužiaľ Xiaomi MI3 vo WCDMA verzii postretli značné problémy a tak bol do predaja uvedený až takmer 4 mesiace po jeho predstavení, a to 31. 12. 2013. Ako dokáže konkurovať si budete môcť prečítať už čoskoro v kompletnej recenzii.

Ako malý “sneek peak” si môžete pozrieť dve fotografie:

  13   15

Keďže máme telefón v redakcii, máme možnosť poskytnúť odpovede na Vaše otázky. Čo by ste chceli vedieť o Xiaomi MI3? Odpovede na Vaše otázky budú zakomponované v recenzii!

Pozn. aut.: Niektoré otázky ohľadom systému nebudú zodpovedané, nakoľko MI3 obsahuje zatiaľ originálnu čínsku MIUI ROM, ktorá sa výrazne odlišuje od verzie, ktorá je lokalizovaná pre EU. 

10.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+