MojAndroid

Spoločnosť Xiaomi spojila svoje sily so známym výrobcom hračiek Hasbro. Výsledkom je hračkársky tablet Xiaomi Mi Pad 2 pre deti, ale miesto detských aplikácií je tento tablet skutočne jedinečný. V priebehu niekoľkých sekúnd je totiž možné z neho vytvoriť plnohodnotného robota, vďaka čomu ide o skutočne jedinečnú hračku.

Xiaomi Mi Pad 2 Transformer 1

Trasnformerov si mnohí z nás skladali z hračkárskych kamiónov a áut, no táto nová hračka od Xiaomi naznačuje, aký dopad majú moderné technológie aj na hračkársky priemysel. Špeciálny Mi Pad 2 nesie označenie Soundwave a v prepočte stojí iba 23 EUR. Ide tak o veľmi zaujímavú hračku, ktorá sa ale zrejme za hranice Číny nedostane. Tu sa ale začne predávať už 13 mája. Čo poviete, kúpili by ste takúto hračku svojim deťom, prípadne aj sebe?

Xiaomi Mi Pad 2 Transformer 4

Xiaomi Mi Pad 2 Transformer 2

Zdroj: Hugo Barra (Facebook)  Android Central

6.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+