MojAndroid

Nedávno Xiaomi v rámci svojho predstavenia odhalilo svetu niekoľko produktov v oblasti hardvéru i softvéru. Práve od tejto udalosti sa očakávalo, že konečne prinesie dlho očakávaný model Mi Mix 4. Rad Mi Mix vždy znamenal niečo nové, revolučné a ľudia si na to rýchlo zvykli. Teraz ale prichádza smutná správa s tým, že tohto mobilu sa nedočkáme. Vystačiť si budeme musieť s konceptom Mi Mix Alpha, o čom informoval portál gsmarena.com.

Mi Mix Alpha namiesto Mi Mix 4

Ako sme už spomenuli vyššie, rad Mi Mix bol už niekoľko rokov nositeľom revolučných technológií od Xiaomi. Prvý model, Xiaomi Mi Mix, priniesol bezrámčekový dizajn. Tretí model zase výsuvnú konštrukciu. Väčší úspech získal po tom, čo sa začal predávať v 5G verzii.

xiaomi mi mix
Doteraz v podstate každý model Mi Mix priniesol na trh čosi nové (na obrázku Mi Mix Alpha)

Posledné predstavenie Xiaomi so sebou prinieslo do sveta mobilov hlavne Xiaomi Mi 9 Pro 5G a koncept Mi Mix Alpha. Jeho displej je naozaj nevídaný, na druhej strane mnohí pokladajú toto riešenie sa zvláštne. Oveľa radšej by boli za skladací smartfón a ešte viac ľudí stále živilo nádej, že príde aj Mi Mix 4.

xiaomi mi mix 4 nepride
Výrobca na sociálnej sieti zdôvodnil, prečo sme sa na predstavení nedočkali modelu Mi Mix 4

Správy o jeho údajnom príchode pred krátkym časom oficiálne odmietlo aj Xiaomi. Spoločnosť sa vyjadrila, že bolo predstavených dosť nových produktov a takisto už sa na Mi Mix 4 netreba tešiť. Výrobca ho totiž nikdy neprinesie na trh. Pre mnohých ide o sklamanie, hlavne preto, že Xiaomi Mi Mix Alpha bude stáť 2500 eur.

Náš tip
Xiaomi Mi Mix Alpha: Výrobca ukázal prvé 108 MP fotografie z tohto smartfónu

1.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+