MojAndroid

Xiaomi je dobre známa firma, ktorej produkty vedia zaujať nielen výkonom, funkcionalitou alebo dizajnom, ale aj cenou. Práve tá je rozhodujúcou aj pri ďalšom fitness náramku Xiaomi Mi Band Pulse, ktorý je pokračovateľom predchádzajúcej generácie. Oproti nej prináša najmä integráciu merača srdcového pulzu.

Už prvá generácia tohto náramku bola veľmi populárna, a to najmä vďaka cene, ktorá bola len 15 dolárov. Iným nemá byť ani variant Pulse, ktorý so sebou okrem monitorovania počtu prejdených krokov, spálených kalórií a kvality spánku, prináša aj meranie srdcového pulzu, ktoré prispeje k vyššej presnosti. Okrem toho môže vibrovaním upozorniť na prichádzajúce hovory, alebo na to, kde sa práve nachádza.

miband

Samotné zariadenie je kompatibilné s väčšinou smartfónov bežiacich na Androide 4.4 KitKat a vyššom. K nim sa pripája prostredníctvom Bluetooth 4.0 LE a synchronizuje sa s aplikáciou Xiaomi Mi Fit. Batéria s kapacitou 45 mAh má na jedno nabitie vydržať až 20 dní. Náramok je samozrejme odolný voči vode a prachu.

Mi Band Pulse by mal byť v predaji od 11. novembra za rovnakú cenu ako pôvodný Mi Band. Ten po príchode novinky zlacnie len na 10 dolárov.

Zdroj: mi.com

9.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+