MojAndroid

Sociálna sieť X, predtým známa ako Twitter, oznámila dva nové typy mesačného predplatného. Tie doplnia pôvodný a doposiaľ jediný typ prémiovému predplatnému za 8 dolárov mesačne. A ten podľa portálu GSMArena už nebude najdrahšou možnosťou.

Základné predplatné za 3 doláre mesačne

Rozhodnutie nového vlastníka Elona Muska spoplatniť službu, ktorá bola roky zadarmo a obľúbená svojou jednoduchosťou, nevyvoláva nadšenie používateľov. Elon Musk je však neoblomný a od spoplatnenia si sľubuje nielen zisk, ale aj zníženie počtu botov a falošných účtov na sociálnej sieti. Nové najlacnejšie predplatné služby X teraz nesie označenie Basic a stojí 3 doláre mesačne.

Twitter prešiel premenou a dnes už sa nazýva X | Zdroj: Twitter/X

Dáva vám možnosť upravovať príspevky, vytvárať dlhšie príspevky (a dlhšie videá) a zrušiť odoslanie. Zároveň poskytuje prístup k aplikácii Reader na prezeranie dlhších príspevkov, umožňuje prehrávanie videí na pozadí, možnosť sťahovať videá a pridáva aj podporu odpovede. K dispozícii je aj dvojfaktorová SMS autentifikácia a zároveň sú vaše správy (DM) ďalším používateľom šifrované.

Pokiaľ ide o prispôsobenia, môžete zmeniť ikony aplikácií, máte k dispozícii priečinky so záložkami, možnosť prispôsobiť navigačné prvky v aplikácii a tému. Môžete tiež zvýrazniť svoje najlepšie príspevky na vyhradenej karte vo svojom profile. Môžete skryť svoje hodnotenia Páči sa mi a odbery. Predplatné Basic však nezahŕňa overenie používateľa (ID overenie) a tým pádom ani známu modrú fajku pri názve účtu.

Nové prémiové predplatné

Aj naďalej bude k dispozícii predplatné Premium za 8 dolárov mesačne. To ponúka všetkého, čo ponúka základné predplatné Basic. Získate však aj polovičný počet reklám v sekcii Pre vás a Sledovanie, väčší počet odpovedí, ID overenie a prístup do Centra pre tvorcov, ktoré vám umožní dostávať platby od vašich sledovateľov, ktorí sa prihlásia na odber. Môžete tiež pristupovať k analytike, ako aj k funkciám X Pro a Media Studio.

Novinkou je potom nové a najdrahšie predplatné Premium+ v hodnote 16 dolárov mesačne. To zahŕňa všetko, čo aj predplatné Premium: pridáva však nulové reklamy v sekcii Pre vás a Sledovanie. Zároveň zvyšuje možnosť odpovedí na príspevky na maximálny počet. Tretím bonusom je plný prístup ku všetkým editačným nástrojom služby.

X
X
Developer: X Corp.
Price: Free
  • X Screenshot
  • X Screenshot
  • X Screenshot
  • X Screenshot
  • X Screenshot
Náš tip
Tento smartfón má najúspornejší displej. Prekonal Samsung aj Apple

 

28.10.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+