MojAndroid

Dnes nájdete v obchode Play množstvo aplikácií, ktoré ponúkajú pozadia pre Android zariadenia. V tak veľkom množstve titulov je ale naozaj ťažké správne si vybrať, a preto vás aj my radi informujeme o aplikáciách, ktoré za niečo naozaj stoja. A presne to je prípad titulu Wonderwall.

Aplikácia Wonderwall ponúka naozaj pekne spracované a jednoduché prostredie. Tapety sú rozdelené do kategórií a len niekoľkými kliknutiami si ich môžete priamo v zariadení aj nastaviť. Potešili nás aj informácie o zariadení a o samotnom zábere, ktoré sa nachádzajú pri každej tapete. A čo je najdôležitejšie, aplikácia je bezplatná a nezobrazuje reklamy.

Pokiaľ teda hľadáte nové pozadie pre svoj smartfón alebo tablet, rozhodne by ste aplikáciu Wonderwall mali aspoň vyskúšať. Odkaz na jej stiahnutie nájdete nižšie. Ak máte a vy tip na nejakú zaujímavú Android aplikáciu s pozadiami pre smartfóny, napíšte nám ho do komentárov pod tento článok.

Náš tip
Stiahnite si zadarmo QuadHD pozadia z LG G6!
Verzia: 1.3.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.2
Aktuálna cena: Zdarma
17.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+