MojAndroid

Už v sobotu, 27. októbra sa vidíme s redakciou nášho sesterského webu MojWindows.sk v Košiciach na jesennej Microsoft Windows Roadshow 2018. Zástupcovia spoločnosti Lenovo v tradičných priestoroch hotela DoubleTree by Hilton predstavia svoje špecializované herné portfólio Legion, ktoré len nedávno prešlo „omladzovacou“ kúrou.

Okrem notebookov Legion Y530 a Y730 a štýlových stolových počítačov Legion C530 tu priestor dostane aj herné príslušenstvo, ako monitory, myšky či klávesnice.

Herní nadšenci sa zároveň dozvedia o aktuálnych trendoch a herných strojoch Legion počas prednášky na tému „Revolúcia v gamingu – nový Legion.“

To však, samozrejme, nebude všetko. Objaviť by sa tu mali aj produkty z ďalších oblastí, pričom platí, že na prítomných zástupcov spoločnosti Lenovo sa môžete obrátiť so svojimi otázkami ohľadom celého portfólia.

Termín akcie sa nezadržateľne blíži, pre účasť sa môžete bezplatne registrovať už dnes! Zapojíte sa tak aj do záverečného žrebovania, kde môžete vyhrať viacero vecných cien, na čele s konzolou Xbox One S.

17.10.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+