MojAndroid

Jedným z najlepších widgetov na úpravu domácej obrazovky je rozhodne KWGT – Kustom Widget. Ide o aplikáciu, ktorá vám umožní vytvoriť vlastný widget takmer v akejkoľvek podobe. A aktuálne si tento titul, ktorý má inak hodnotu viac ako 3 eurá, môžete stiahnuť zadarmo!

Samotná aplikácia ponúka niekoľko prednastavených widgetov, ale aj možnosť vytvoriť si vlastný funkčný widget na plochu vášho zariadenia. Hranicou je v tomto prípade naozaj len vaša predstavivosť. Aby ste aplikáciu mohli využívať, potrebujete si stiahnuť najprv jej bezplatnú verziu a až po tom “platený” kľúč na odomknutie PRO funkcií, ktorý je aktuálne dostupný zadarmo. Akcia je však časovo obmedzená, a tak by ste si mali naozaj pohnúť. Odkaz na stiahnutie oboch aplikácií nájdete nižšie.

Verzia: 3.31b808608
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.31b808608
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: 3,99 €
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: 3,99 €
30.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+