MojAndroid

Včera sme vás informovali o záujme vyhľadávacieho giganta Google, odkúpiť populárnu multiplatformovú službu WhatsApp za viac než 1 miliardu amerických dolárov. Zdá sa však, že to nie je pravda. Neeraj Arora, business development head pre aplikáciu WhatsApp prezradil portálu AllThingDigital, že neexistujú žiadne obchodné rokovania medzi jeho firmou a spoločnosťou Google. Aurora však odmietol ďalej komentovať a prezradiť bližšie informácie o môžnom predaji.

Google-planuje-kupit-whatsapp1-550x309

Ako sme vás informovali, nie je to prvýkrát, čo sa objavili informácie o predaji aplikácie WhatsApp. Povrávalo sa, že spoločnosť Facebook plánuje kúpiť túto službu, no nakoniec to veľmi podobne niekto zo spoločnosti vyvrátil. Facebook odvtedy vylepšil svoju mobilnú aplikáciu Messenger a ponúkol aj možnosť odosielať krátke hlasové správy. Spoločnosť Google taktiež pracuje na zdokonalení vlastných komunikačných prostriedkov a snaží sa zjednotiť všetky takéto služby do jednej, ktorá bude niesť názov Babel.

V prípade, že ste aplikáciu WhatsApp ešte nevyskúšali, kliknutím na nižšie uvedený widget si ju môžete stiahnuť z obchodu Google Play. Používatelia systému Android majú prístup k službám aplikácie na prvý rok zadarmo a za každý ďalší zaplatia len 1 dolár. Veľmi priateľná suma v porovnaní s mesačným poplatkom za SMS správy od operátora. Samozrejme, len ak ľudia s ktorými si píšete používajú WhatsApp.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: allthingsdigital

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+