MojAndroid

Populárny WhatsApp prináša funkciu kreslenia do obrázkov, ktorá bola doteraz dostupná iba v beta verzii. Po novom môžete v najnovšom vydaní aplikácie pridávať do obrázkov a videí svoje vlastné kresby, texty alebo emoji, ktoré pridáte z ponuky priamo vo WhatsAppe. Pribudla tiež podpora pre zoomovanie videa a predný blesk, v podobe vysvietenia displeja na bielo.

Facebook tak opäť preberá funkcie od svojej konkurencie a snaží sa používateľom ponúknuť nový a zábavnejší spôsob komunikácie. Snapchat, ktorý Facebook chcel odkúpiť za bezmála 1 miliardu dolárov, je stále veľkým hráčom a predstavuje pre Facebook možnú hrozbu. A to aj napriek tomu, že Facebook Messenger aj WhatsApp majú po 1 miliarde aktívnych používateľov, čo je oveľa viac ako Snapchat. Výhodou Snapchatu ale je, že obrázky aj text majú obmedzenú životnosť a neukladajú sa tak, ako v prípade Facebooku. To má veľký dopad na to, ako k službe a aplikácii pristupujú aj samotní používatelia.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

4.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+