MojAndroid

Čo by ste povedali na to, keby vám niekto za vaše sebazaprenie zaplatil veľký balík peňazí? Ak ste sa niekedy zamýšľali nad otázkou toho, že by ste si nechali zaplatiť svoj pôst, teraz je šanca premeniť myšlienky na skutky. Stránka Vitaminwater ponúka 100 tisíc dolárov komukoľvek, kto sa na jeden celý rok vzdá smartfónu, prejde detektorom lži a napíše najkreatívnejší príspevok o tom, ako využijete voľný čas bez mobilu.

Žiadny smartfón. Absolútne žiadny

Ak už teraz uvažujete o tom, že by ste sa do tejto výzvy zapojili, čítajte pozorne ďalej. Stránka Vitaminwater od vás bude chcieť naozaj len pár vecí. Na začiatok je potrebné uvedomiť si, že výzvou je nepoužívať žiadny smartfón. Žiadny. Ani manželkin, ani susedov, dokonca ani ten od šéfa v robote. Ak máte telefón, v ktorom je pre vás písanie správ zážitkom, alebo sa na ňom viete dostať na internet, je pokladaný za smartfón.

vitaminwater-contest

Ako sa zapojiť?

Ak vás predošlý odsek neodradil, možno vás bude zaujímať, ako sa dá registrovať do tejto súťaže. Jednoducho. Stačí na Twitter alebo Instagram uverejniť príspevok, v ktorom označíte @vitaminwater a napíšete v ňom, ako plánujete využiť čas bez smartfónu. Snažte sa byť divoký, kreatívny a originálny. Vyhráva najlepší príspevok. Samozrejme až po tom, ako úspešne prejdete detektorom lži. V príspevku nesmiete zabudnúť na hashatagy #nophoneforayear a #contest. Zložitejšie a detailnejšie podmienky “s viac háčikmi” si nájdete na tomto linku.

365 bolestných dní bez vášho smartfónu sa začína už 8. januára 2019. Jediná škoda je, že súťaž plati len pre obyvateľov USA. Takže aj keď nevyhráte, budete mať aspoň dobrý pocit z toho, že ste sa oslobodili od vašej závislosti. Držíme vám palce!

21.12.2018
Zdroj: Inc.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+