MojAndroid

Aplikácia Vysor je veľmi šikovná utilita, ktorá vám umožní zdieľať obrazovku vášho smartfónu priamo na displeji vášho počítača. Nielenže budete môcť tento obsah vidieť, ale smartfón budete môcť aj ovládať. Vďaka tomu budete mať voľné ruky a nebudete musieť pri manipulácii so smartfónom ani pustiť myš vášho počítača.

Aplikácia umožňuje bezproblémové zdieľanie obrazovky smartfóny na počítači a stará sa o to prehliadač Google Chrome. Ten je pre fungovanie systému veľmi dôležitý a musíte ho mať nainštalovaný práve na vašom počítačí. Až doteraz bolo nutné aplikáciu inštalovať na smartfón prostredníctvom rozhrania ADB, čo mnohých používateľov odrádzalo. Odteraz je ale možné stiahnuť Vysor klasicky z obchodu Play bez akýchkoľvek problémov.

Vysor 1

Dôležitým prvkom je ale práve rozšírenie pre desktopový prehliadač Google Chrome, ktoré z veľkej časti pomáha fungovaniu celej služby. Aplikácia obsahuje aj veľmi jednoduchý návod, vďaka ktorému budete vedieť lepšie spárovať svoje zariadenia. Niektoré funkcie aplikácie sú pritom k dispozícii zadarmo, no ďalšie sú platené. Napríklad možnosť potiahnuť a pustiť súbory a takto ich prenášať medzi zariadeniami je súčasťou predplatného Vysor Pro. To stojí 1,99 USD na mesiac alebo 9,99 USD ročne. Stále si ale niektoré funkcie môžete vyskúšať zadarmo a až neskôr sa môžete rozhodnúť, či je aplikácia pre vás natoľko užitočná, aby ste do nej investovali. Android aplikáciu si môžete stiahnuť prostredníctvom widgetu pod článkom a rozšírenie pre Google Chrome nájdete zasa na tomto odkaze.

Verzia: 1.0.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Authority

8.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+