MojAndroid

Vývojári aplikácií ako Helium, AllCast a ROM Manager vytvorili novú aplikáciu s názvom Vysor. Nejde ani tak o mobilnú aplikáciu, ale skôr o doplnok pre prehliadač Chrome, pomocou ktorého môžete ovládať svoj smartfón. Jediné, čo pre fungovanie tohto systému musíte urobiť, je nainštalovať si spomínaný doplnok, zapnúť v zariadení ladenie cez USB a pripojiť ho k PC. Ten vás potom prevedie jednoduchou inštaláciou a synchronizáciou so zariadením. Výbornou správou je, že na fungovanie nie je potrebný root.

Zaujímavou funkciou doplnku Vysor je Vysor Share. Tá umožní zdieľať obrazovku vášho zariadenia s kýmkoľvek cez internet. Doplnok je dostupný v obchode pre Chrome bezplatne, avšak ide zatiaľ iba o early beta verziu programu, a tak je možné, že vám počas používania nebudú korektne fungovať všetky funkcie a Vysor vám občas aj padne. Každopádne si ho môžete vyskúšať osobne.

Zdroj: AndroidAuthority

26.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+