MojAndroid

Predaj nových modelov Samsung Galaxy Note20 a Galaxy Note20 Ultra na Slovensku odštartoval 21. augusta. Výrobca teraz spúšťa špeciálnu akciu s názvom Vymeňte starý za nový, v rámci ktorej môžu záujemcovia získať tieto novinky s výraznou zľavou. Stačí, že odpredajú svoje staré zariadenie.

Samsung Galaxy Note20 len za 319 eur?

Za svoj starý Samsung Galaxy Note10+ môžete získať až 630 eur. Ak si zároveň kúpite nový Galaxy Note20 v hodnote 949 eur, zaplatíte zaň len 319 eur. 

Konečná výkupná cena starého zariadenia závisí od viacerých faktorov. Maximálnu sumu zaň dostanete v prípade, že je plne funkčné, kúpené na Slovensku, máte kompletné príslušenstvo, je v záruke a bez akéhokoľvek poškodenia.

Vymente stary za novy

Pokiaľ váš smartfón všetky tieto parametre nespĺňa, stále ho môžete odpredať za nižšiu výkupnú cenu. 

Okrem modelu Galaxy Note10+ je možné odpredať aj iné Samsung smartfóny za tieto ceny:

Galaxy Note10 523 eur
Galaxy Note8 262 eur
Galaxy Note9 410 eur
Galaxy S10 428 eur
Galaxy S10+ 465 eur
Galaxy S10e 385 eur

Postup pri výkupe zariadenia

Záujemca si najskôr kúpi jednu z dvojice noviniek – Galaxy Note20 alebo Galaxy Note20 Ultra zo slovenskej distribúcie. Následne  pôjde na stránku www.novysamsung.sk a zaregistruje údaje svojho nového zariadenia. Potrebné budú tieto údaje

  • IMEI
  • Dátum kúpy
  • Predajňa, kde bolo zariadenie kúpené
  • Kópia pokladničného dokladu alebo faktúry

Následne je potrebná registrácia starého zariadenia, ktoré chce odpredať. Na stránke www.novysamsung.sk zaregistruje všetky potrebné informácie o stave jeho zariadenia. Posledným krokom je odovzdanie starého zariadenia, ktoré môže prebehnúť osobne na jednej z predajní, prípadne zdarma prostredníctvom kuriéra.

Akcia trvá do 31. Októbra 2020 alebo do vypredania zásob.

Tento článok vznikol v spolupráci so Samsung.

31.8.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+