MojAndroid

Objavte výkon v ľahkom tele. Spoločnosť IRD do súťaže venovala jeden zo špičkových smartfónov Xiaomi Redmi 4A.

Redmi A4 je odľahčenou verziou modelu Redmi 4. Napriek tomu však okrem odlišného procesoru a chýbajúcej čítačky na odtlačky prstov Redmi 4A ponúka rovnakú výbavu, ako jeho výkonnejší súrodenec. Ani kvalita jednotlivých komponentou sa nezmenila. Vo výbave nechýba štandardná funkcia ako je Dual SIM, LTE s podporou 800 Mhz, alebo 2 fotoaparáty (13 Mpx + 5 Mpx).

Tento kúsok ohúri nejedného užívateľa a nadšenca veľkých smartfónov od Xiaomi. Odpovedz na 3 jednoduché otázky a vyhraj! (Správne odpovede hľadaj na www.trustmi.sk)

Táto súťaž bola ukončená. Výhercom Xiaomi Redmi 4A sa stáva Daniela Andrejčinová. Gratulujeme!

Správne odpovede:
1. Koľko Mpx fotoaparát má Xiaomi Redmi 4A? 13 Mpx
2. Akú kapacitu má batéria Xiaomi Redmi 4A? 3 120 mAh
3. Akú veľkosť má displej Xiaomi Redmi 4A? 5″

Aby ti neunikla žiadna novinka a info o výhercovi, staň sa fanúšikom Xiaomi na Facebooku!

O spoločnosti IRDistirbution
Spoločnosť IRDistribution vznikla na základe myšlienky o univerzálnom distribútorovi, ktorý je schopný ponúknuť celú škálu tých najznámejších výrobcov mobilných zariadení. V priebehu posledných rokov sa okolo spoločnosti združil profesionálny tím tých najlepších GMS špecialistov na trhu so skvelými znalosťami o produktoch. IRDistribution sa tak postupne stal jeden z najexkluzívnejších dodávateľov mobilných zariadení v celom regióne. Súčasťou portfólia spoločnosti sú aj produkty

 

24.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+