MojAndroid

Predvianočné nákupy nemusia byť iba o zhone a strese. Návštevníkom OC Central v Bratislave spríjemní výber darčekov spoločnosť ASUS, ktorá pripravila súťaž o nové zariadenie Transformer Book Trio. Súťaž „Hľadaj ASUS“ bude prebiehať v termíne od 25. novembra do 15. decembra 2013.

pic-large-04

Vyhrať jednu z piatich cien môže každý, kto nájde produkt spoločnosti ASUS vo výkladoch predajní OC Central, odfotí sa s ním a fotografiu bude zdieľať na Facebookovej stránke ASUS Czech & Slovakia. Spôsob určenia víťaza je jednoznačný. Kto získa najviac lajkov, ten si pod stromčekom nájde nový Transformer Book Trio. Ocenení budú aj ďalší súťažiaci, v poradí do piateho miesta.

Víťazi súťaže budú oznámení 20. decembra 2013 v záložke „Hľadaj ASUS“ na Facebookovej stránke ASUS Czech & Slovakia, ako aj na internetovej stránke www.sk.asus.com v sekcii Novinky.

21.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

14 odpovedí na “Nájdi, odfoť a vyhraj Transformer Book Trio pod stromček”

    • Ty si hovoris, ze zase nie co pre nas „blavakov“ …ale uvedomujes si kolko CPckarov tu zije, kolko ich sem kazdt bozi den cestuje a odchadza? Preco ked chcem niekam ist v case 16-18 su vsade zapchy? Treba si uvedomit najma to, ze to aj tam vyhra niekto, kto z BA ani nepochadza. Ja ako rodeny „blavak“ sa s nim ani nehodlam odfotit, lebo neznasam centra, lebo sa tam vsade tlacia ludia a najma ty, ktory ledva hovoria po slovensky a za dalsie, bolo by mi to blbe sa zapajat do takejto sutaze. Ak by som mat vacsiu sancu, odfotim s nim priatelku.

      • mne sa hlavne „paci“ ta „like“-ovacia sutaz. to uz co je za **** ? bez toho sa uz neda zit ani usporiadat ziadna sutaz ?
        inak s vacsinou suhlasim, aj ked niesom blavak a nerobim tam.
        Ale – problem zapchy je imho preto, ze blava nieje stavana na mnozstvo aut, ktore nim ako hlavnym mestom pretecu, a za druhe, mesto sa to ani nesnazi nejako radikalnejsie riesit. ale to uz je offtopic.

            • Asusu ide o reklamu. Odfotíť sa s Transformerom označíť sa na fotke čo uvidia to všetci priatelia (sto – päťsto – tisíc potencionálnych zákazníkov) niekto dá like uvidia to všetci jeho priatelia (sto – päťsto – tisíc potencionálnych zákazníkov)…

            • diskriminovany? nevies si vytvorit facebook ? je to zadarmo :-D to ej ako keby si povedal ze zato aby si pouzival google play musis mat google ucet :-D vsak to je jedno nik ti nekaze pouzivat facebook :) vytvor ucet zahlasuj a po sutazi vymaz facebook :)

        • ja som ponukol riesenie 150 politikov rozdelit po 50 a narvat ich do banskej bystrice 50a do presova 50 a 50 ostane v BA a kazdy pol rok vymienat a za plat priamoumerny platom v tej oblasti …a nech sa pohnu a zacnu nieco robit…dalsia moznost je ich vymenit a nevolit ziadnu stranu co je tam nech sa totalne vsetko zmeni ale to je velky risk :) ja odkedy vnimam ako tak politiku nevidim zmenu k lepsiemu …este teraz som videl staru nahravku fica na silvestra ako vravel ze liek na krizu je „pracovat pracovat pracovat“ …divim sa ze ziskala ta jeho strana tolko hlasov vzhladom na to ako vela ludia pracuju . :-D

      • nebud namysleny :-D …ozaj ako rodeny „BLAVAK“ neuraza ta toto slovo? a kebyze si najdem nejaku fotku a seba tam pridam v nejakom programe nebude to vadit geolokaciu fotky pouzijem kludne aj daleky vychod ak to pomoze :-D

Pridaj komentár

+