MojAndroid

Narodeninová súťaž pokračuje. Portál MojAndroid.sk oslavuje svoje tretie narodeniny a my sme sa rozhodli odmeniť vás – našich čitateľov. Pripravili sme si pre narodeninovú súťaž, kde môžete vyhrať 3 Androidy. Prvý týždeň sme súťažili o Sony Xperia L, potom mal jeden z vás šancu vyhrať HTC One. Tento týždeň súťažíme o posledný Android – vyhrajte Prestigio MultiPhone 4055 DUO.

MojAndroid.sk oslavuje 3.narodeniny
MojAndroid.sk oslavuje 3.narodeniny

Prestigio MultiPhone 4055 DUO

Prestigio MultiPhone 4055 DUO
Prestigio MultiPhone 4055 DUO

Súťaž

Do súťaže sa môže zapojiť každý z vás, podmienky sú veľmi jednoduché. Stačí vyplniť narodeninový formulár, kde nám môžete napísať, čo sa vám na stránke MojAndroid.sk páči alebo nepáči, ktoré nové funkcie by ste radi privítali. Aj vy takto môžete pomôcť k zlepšovaniu stránky MojAndroid.sk. Ak ste formulár už raz vyplnili (pri súťaži o Sony Xperia L alebo o HTC One), váš hlas automaticky postupuje do žrebovania aj o Prestigio MultiPhone 4055 DUO.

Stručné podmienky súťaže:

  • Súťaž o Prestigio MultiPhone 4055 DUO začína v piatok 17.mája a končí piatok 24.mája 2013.
  • Duplicitné odpovede budú zo súťaže vyradené.
  • Žrebovanie sa uskutoční dňa 27.mája, meno výhercu zverejníme na stránke MojAndroid.sk.
  • Partner tretej súťaže je spoločnosť Prestigio. Ďakujeme. 
  • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk. Zmena pravidiel vyhradená.
17.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+