MojAndroid

Anketa Nay Android Roka 2021 sa pomaly blíži ku svojmu koncu. Stále však môžete hlasovať za vaše obľúbené zariadenia uplynulého roka. Váš hlas nielen prispeje lepšiemu umiestneniu vášho obľúbeného zariadenia, ale zároveň vás zaradí do súťaže o hodnotné ceny. Určite si nenechajte ujsť žrebovania o 5x navigáciu Sygic a 5x antivírus ESET.

Všetci tí, ktorí pozvú do ankety 5 a viac priateľov, budú zaradení do žrebovania o 5x licenciu ESET Mobile Security a 5x 12-mesačnú Premium+ licenciu navigácie Sygic.

Čo ponúka Sygic Premium+ a ESET Mobile Security?

Balík SYGIC PREMIUM+: obsahuje úplne všetky funkcionality softvéru od Sygicu, vrátane autokonektivity (Android Auto/ CarPlay), aktuálnych dopravných informácii, mesačných mapových aktualizácií, Real-View navigácie, Head-Up Displeja či Rozpoznávania značiek.

Platený balík ESET Mobile Security je komplexné bezpečnostné riešenie, ktoré chráni váš mobil s operačným systémom Android. Oproti bezplatnej verzii ponúka ochranu platieb, proaktívnu technológiu Anti-Theft, zámok aplikácií, anti-Phishing alebo filter hovorov.

Ako môžete zvýšiť svoje šance na výhru?

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Aj tento rok je totiž možné pozvať do ankety vašich známych, za čo vás patrične odmeníme. Všetci tí hlasujúci, ktorí do ankety pozvú aspoň piatich ďalších priateľov alebo známych, sú zaradení do žrebovania o 5x licenciu ESET Mobile Security a 5x doživotnú licenciu navigácie Sygic.

Zdroj: Miloš Debnár

Ten hlasujúci, ktorý do ankety pozve najviac kamarátov, automaticky vyhráva bezdrôtové slúchadlá Creative Outlier Air V3. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke AndroidRoka.sk.

Generálny partner NAY

Generálnym partnerom ankety Android Roka je aj tento rok spoločnosť NAY. Každé zariadenie, ktoré sa umiestni na niektorej z prvých troch priečok, bude v e-shope NAY.sk označené príslušným odznakom.

 

29.12.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+