MojAndroid

Na našom webe sme pred niekoľkými dňami spustili súťaž v spolupráci s e-shopom DANIMANI.sk, v ktorej ste mohli vyhrať zaujímavé a hodnotné ceny. Stačilo správne odpovedať na tri súťažné otázky.

Súťaž trvala od 27.2.2023 do 12.3.2023 a celkovo sa do nej zapojilo 5 965 súťažiacich, z ktorých 4 519 odpovedalo správne.

Súťažné otázky a správne odpovede

danimani odpovede vyhodnotenie

Na to, aby ste boli zaradení do žrebovania o výhry, bolo potrebné správne odpovedať na všetky tri súťažné otázky. Traja vyžrebovaní výhercovia si môžu vybrať svoju výhru, pričom vždy majú dve možnosti.

Výhercovia

  1. 55″ Samsung QLED 4K TV alebo Sony PlayStation 5 Pavol Dudrík
  2. Strojček Philips Shaver Series 7000 alebo elektrická zubná kefka v hodnote 200 eur podľa vlastného výberu – Silvia Cifrová
  3. Hodinky Samsung Galaxy Watch4 40 mm vo farbe Black alebo Pink Gold – Ivan Kútny

Výhercom srdečne gratulujeme! Pokiaľ ste sa medzi nimi nenašli, nezúfajte. Na našom webe pravidelne pripravujeme súťaže o rôzne zaujímavé ceny. Nabudúce sa šťastie usmeje možno práve na vás.

17.3.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+