MojAndroid

Už sa to blíži. Ako sme vás informovali už minulý týždeň (v tomto článku: Android Code 2011: shortlist súťažných aplikácií), tento piatok 20.1.2012 vyhlásime výsledky ankety Android Roka 2011 a súťaže Android Code 2011. Všetky výsledky vyhlásime na spoločnom stretnutí Android night, ktoré sa uskutoční 20.1.2012 o 17,00 hod v priestoroch reštaurácie SHTOOR a kníhkupectva Martinus.sk na Obchodnej ulici v Bratislave. Dozvieme sa, ktoré telefóny a tablety získajú titul Android roka 2011 a vyhlásime najlepšie slovenské Android aplikácie a odmeníme talentovaných slovenských developerov.

Súčasťou vyhlásenie výsledkov bude aj žrebovanie hlasujúcich v ankete Android roka 2011 a hlasujúcich čitateľov na stránke AndroidCode.sk. Už tento piatok sa dozvieme výhercov špičkových cien – rozdáme 10 Android telefónov a jeden tablet a 10 navigácií Sygic GPS Navigation. Ak ste hlasovali a budete vyžrebovaný, môžete si svoju výhru prevziať priamo na mieste!

Android Roka 2011 – ceny pre hlasujúcich


4 x Google Galaxy Nexus

4 x hlavné ceny v ankete Android Roka 2011 = 3 x Android telefón a 1x Android tablet

Android Code 2011 – ceny pre hlasujúcich

3 x HTC Wildfire S

10 x navigácia Sygic GPS Navigation

Ak sa chcete zúčastniť vyhlasovania výsledkov, stačí keď sa zastavíme v Bratislave na Obchodnej ulici v reštaurácii SHTOOR a v novej predajni Martinus. Tešíme sa na vás!

19.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+