MojAndroid

Novinky prinášajú možnosť zaslať výpis na emailovú adresu pre vybraný produkt a za zvolené obdobie. K dispozícii je aj možnosť filtrovať svoje pohyby na účte podľa platobného partnera. Vylepšenia sa dočkala aj menová kalkulačka a cez VÚB Mobil banking si najnovšie už viete naplánovať aj stretnutie s osobným bankárom.

Náš tip
VÚB Mobil Banking: Pribudlo prihlásenie odtlačkom prsta a ďalšie zaujímavé funkcie
Náš tip
VÚB Wave2Pay prináša výber z bankomatu mobilom

Pošlite si výpis na e-mail

Nová funkcionalita umožňuje zaslať si z mobilného bankingu výpis k produktom na emailovú adresu za vybrané obdobie. Výpisy sú dostupné za posledných 18 mesiacov od aktuálneho dátumu. Klient má možnosť zvoliť si adresu, na ktorú chce výpis zaslať ako aj spôsob, akým ho chce zaslať – buď šifrovane vo formáte ZIP alebo nešifrovaný vo formáte PDF.

Filtrujte podľa platobného partnera

Väčšiu kontrolu a prehľad nad financiami umožňuje filtrovanie pohybov na účte už aj podľa platobného partnera. Vybrať platobného partnera prebieha zo zoznamu rovnako ako pri zadávaní platby. Klient si môže zvoliť, či chce vidieť kreditné, debetné alebo všetky transakcie.

„Keď si klient napríklad nie je istý, či už zaplatil faktúru za telefón a má operátora uloženého ako platobného partnera, vie si vyfiltrovať všetky debetné transakcie na danom partnerovi a hneď vidí, či faktúru uhradil alebo nie,” hovorí Petra Czikorová, špecialistka pre elektronické bankovníctvo vo VÚB.

Investície pod drobnohľadom

Od novembra 2017 si klient v aplikácii VÚB Mobile banking nájde prehľad podľa produktov a následne aj rozdelenie do jednotlivých fondov. Pribudli grafy, prehľadné rozdelenie investícií podľa meny a tiež prepočet do meny “eur” v prípade investícií v cudzích menách.

Lepší prehľad o platbách a príkazoch a lepšia menová kalkulačka

Funkcia Plánované platby umožňuje lepší prehľad o čakajúcich platbách a trvalých príkazoch. Suma sa vždy aktualizuje a zobrazuje plánované platby od daného dňa do konca kalendárneho mesiaca. Platby, ktoré v danom mesiaci už z účtu odišli sa už nezapočítavajú. Pre ešte lepší prehľad sú plánované platby novou položkou aj v grafe na domovskej stránke. Suma plánovaných platieb je navyše pre každý účet samostatne dostupná v čakajúcich platbách. Klient tak dopredu vidí, čo ho v daný mesiac čaká.

Menová kalkulačka

V mobilnom bankovníctve VÚB pribudla v rámci menovej kalkulačky možnosť vytiahnuť si do vrchného panelu až 5 obľúbených mien. Klient si vyberá zo zoznamu mien. Nové nastavenia sa automaticky uložia a vybrané meny sa zoradia v abecednom poradí. Pri prevode z jednej meny do druhej pribudla praktická ikonka pre výmenu prepočtu.

Novinka pre klientov Magnifica – Plánovač stretnutí s osobným bankárom

Klientom Magnifica pribudla možnosť naplánovať si stretnutie so svojim osobným bankárom. Čas schôdzky je možné nastaviť v rozpätí od 10:00 – 16.00 hod. a klient si tiež môže zvoliť typ produktu, ktorého sa bude schôdzka týkať. Novinky sa dotkli aj menu, ktoré sa najnovšie skladá z hlavného dvojúrovňového menu a zo sekundárneho menu, kde okrem prehľadnejších nastavení klient nájde aj zmluvnú dokumentáciu. Pre niektoré položky pribudla identifikácia, či sú aktívne, napríklad pre obľúbenú funkciu TouchID.

Zdroj: tlačová správa

23.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+