MojAndroid

Vyberanie hotovosti z bankomatu mobilom bude po novom umožnené aj klientom VÚB Banky. Funkcia pribudla do aplikácie Wave2Pay určenej takisto pre bezkontaktné platby mobilným telefónom. Služba výberu z bankomatu mobilom bude zatiaľ dostupná len pre operačný systém Android.

Špeciálny kód pre zdieľanie výberu z bankomatu

Náš tip
Vylepšený VÚB Mobil banking: Denné sporenie, Rýchly zostatok a iné | VIDEOblog

Uskutočnenie výberu hotovosti prebieha v hlavnom okne aplikácie. Je potrebné zvoliť ikonu ATM (bankomat), vybrať čiastku a stlačiť voľbu s názvom „Získať kód pre výber z bankomatu“. Jedinečný vygenerovaný kód pre výber z bankomatu sa zobrazí až po zadaní vášho PIN kódu aplikácie. Po potvrdení má klient k dispozícii 60 sekúnd pre realizáciu výberu.

Klient môže tento jedinečný kód tiež zdieľať a umožniť výber aj inej osobe, ktorá nemusí byť klientom VÚB Banky. Stačí zvoliť voľbu „Zdieľať kód pre výber z bankomatu” a kontakt. Používateľ, ktorému chcete výber z bankomatu zdieľať následne obdrží SMS správu s jedinečným kódom. Pri realizácii výberu je potrebné stlačiť tlačidlo v pravom dolnom rohu na bankomate a zadať vygenerovaný šesťmiestny kód.

Náš tip
VÚB predstavila novú generáciu mobilného bankovníctva, ktorá je modernejšia a praktickejšia

Obdobnú službu ponúka už približne tri roky konkurenčná Tatra Banka a to na platformách Android, iOS a tiež Windows 10 Mobile. Na zadanie kódu má človek 20 minút.  Tatra Banka pri realizácii ponúka stlačenie ľubovoľného tlačidla na bankomate.

Aplikáciu VÚB Wave2Pay spolu s novou funkcionalitou výberu z bankomatu mobilom si môžete stiahnuť v Obchode Play zadarmo. Páči sa vám nová funkcia výberu z bankomatu mobilom? Vaše otázky či postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom :-)

Verzia: 3.0.1.78a-vub
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.1.78a-vub
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Obchod Play

 

4.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+