MojAndroid

Len pred pár mesiacmi pribudli v aplikácii VÚB Mobil Banking novinky ako Denné sporenie, Rýchly zostatok, Scan and Pay – a už sú tu ďalšie inovácie. VÚB pridala do appky viacero užitočných vecí, ktoré ešte viac urýchlia a zjednodušia používateľovi prácu s aplikáciou. Sú to tieto funkcie:

  • prihlasovanie do aplikácie pomocou odtlačku prsta. Je to funkcia pre smartfóny, ktoré obsahujú čítačku odtlačkov prstov a je dostupná od verzie Android 6.0.

  • ďalšou novinkou je Rýchly prístup k obľúbeným funkciám. Funkcie do Rýchleho prístup si vyberáte sami pomocou Nastavení. Jednoducho si ich zvolíte v ponuke možností.

  • pribudla tu aj Menová kalkulačka s kurzovým lístkom

  • najnovšie nájdete v aplikácii Mapu pobočiek a bankomatov. Vidíte tu aj detaily pobočky, otváracie hodiny a podobne

  • hneď po prihlásení si môžete pridať widget pre Zadávanie platby, keďže to patrí k najpoužívanejším funkciám

  • Platobných partnerov si po novom môžete označiť hviezdičkou ako obľúbených a pri zadávaní platby sa objavia na začiatku zoznamu

  • v aplikácii pribudla možnosť zmeniť si aj mobilný PIN. Stačí na to, samozrejme, poznať váš aktuálny PIN

Ak sa chcete dozvedieť viac, určite si pozrite VIDEOblog. V rozhovore nám tiež Petra Slafkovská prezradila aj to, čo nové chystá VÚB v blízkej budúcnosti:

Partnerom VIDEOblogu je VÚB Banka

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+