MojAndroid

Web MojAndroid.sk oslávil ešte v máji svoje ôsme narodeniny. V súvislosti s touto udalosťou sme sa rozhodli zrekapitulovať si, čo všetko sme za týchto osem rokov stihli a zároveň sme vám ponúkli možnosť vyhrať v našej narodeninovej súťaži smartfón BlackBerry Motion.

BlackBerry Motion

Smartfón BlackBerry Motion dokáže naozaj prekvapiť. V danej cenovej kategórii nájdeme smartfóny, ktoré sa svojimi funkciami skutočne priblížujú vlajkovým modelom a tento smartfón nie je výnimkou. Odmenou za dobrú investíciu vám bude naozaj nadpriemerná výdrž na jedno nabitie, elegantný dizajn, dobre optimalizované prostredie od výrobcu či malý bonus v podobe pohodlných káblových slúchadiel so silikónovými koncovkami.

Náš tip
BlackBerry Motion: KEYone bez klávesnice a excelentná výdrž batérie | RECENZIA

Kto vyhral BlackBerry Motion

Do žrebovania sa dostalo 8 347 čitateľov, ktorí korektne vyplnili náš dotazník. Z nich sme vyžrebovali jedného víťaza, ktorý si odnesie nový BlackBerry Motion. Šťastným výhercom sa stáva Michal Mezei. Výhercovi srdečne gratulujeme a budeme ho kontaktovať na e-mail, ktorý uviedol v dotazníku.

Ostatní však vôbec nemusia byť smutní, pretože už v pondelok sa dozvieme víťaza ďalšej ceny v rámci našej narodeninovej súťaže – Honor 10.

29.6.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+