MojAndroid

Telekom rozšíril ponuku pre firemných zákazníkov – prináša na Slovensko ako prvý operátor inteligentné registračné pokladne s názvom Smart POS. Toto komplexné riešenie prinesie zákazníkovi všetko potrebné v jednom balíku.

Služba Smart POS ponúka zákazníkovi registračnú pokladnicu alebo fiškálnu tlačiareň v rámci mesačného paušálu, teda bez vstupnej investície. Náklady súvisiace so zaobstaraním, prevádzkou a servisom si môžu podnikatelia rozložiť na dlhšie obdobie. Táto služba sa môže zísť všetkým, na ktorých sa vzťahuje od 1.apríla 2015 zákonná povinnosť používať elektronickú registračnú pokladnicu.

Telekom ponúka zatiaľ na výber tri zariadenia:

  1. SmartPrinter je mobilná fiškálna tlačiareň s rozhraním Bluetooth. Pomocou Android aplikácie, ktorá je súčasťou riešenia, si podnikateľ môže vytvoriť aj zo svojho tabletu či smartfónu samostatnú pokladňu – a nemusí ju kupovať. Stačí, aby svoj emobilné zariadenie prepojil so SmartPrinterom. Výhodou je tu integrácia batérie, a tak môžete túto tlačiareň využiť aj v teréne. Cena je 23,99 eur mesačne pri viazanosti na 24 meciasov.
  2. Druhou možnosťou je fiškálna tlačiareň PegassinoFT, ktorá sa hodí na pripojenie k PC. Vie komunikovať s väčšinou dostupných pokladničných systémov. Cena je 21,99 eur mesačne.
  3. Treťou z portfólia je pokladnica DATECS DP-50 “all in one”, ktorá je určená najmä pre mobilný a stánkový predaj. Má dobrú kapacitu batérie a výhodou sú aj kompaktné rozmery. Jej cena je 19,99 eur mesačne.

SmartPOS1

SmartPOS8

SmartPOS7

SmartPOS6

SmartPOS4

SmartPOS

A čo získate za uvedené poplatky za službu Smart POS? Suma zahŕňa všetky potrebné licencie, prvotné nahratie tovarových položiek, úvodné školenie, servis a technickú podporu. Okrem toho získate aj SIM pre potreby online pripojenia. To bude totiž v blízkej dobe už vyžadovať legislatíva.

Fiškálne tlačiarne prinášajú aj možnosť budúceho prepojenia s mPOS terminálmi a cloudovým softvérom v Aplikačnom obchode Telekomu. Viac sa dozviete na www.telekom.sk/smartpos.

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+