MojAndroid

Ani sme sa nenazdali a vianočné sviatky sú znova tu. Nákupné centrá doslova praskajú vo švíkoch, internetové obchody majú čo robiť, aby stíhali načas dodávať objednaný tovar, a vy? Vy sa opäť raz spamätáte len zopár dní pred štedrým dňom, a to aj napriek tomu, že sa vám všetci vo vašom okolí chvália, že už všetky darčeky majú dávno nakúpené.

Nejde možno ani tak o to, že by ste boli lenivý zájsť na nákupy, ako skôr o to, že neviete, aké darčeky pre svojich najbližších vybrať. Rok čo rok sa teda spoliehate na to, že na poslednú chvíľu už predsa nebudete mať veľmi na výber a vezmete tak to, čo vám ako prvé “cvrnkne do nosu”. Veď, čo je na tom, že je to zakaždým kniha s receptami, pyžamo alebo niekoľko párov ponožiek, no nie?!

Pevne veríme, že ste v predchádzajúcich vetách identifikovali iróniu a tento rok sa pokúsite urobiť veci trochu inak. Pomôcť by vám v tom mohlo naše najnovšie video, v ktorom sme sa zamerali na produkty od spoločnosti Samsung. Špeciálne sme sa však venovali tým, ktoré by dokázali pod stromčekom potešiť nežnejšie pohlavie.

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Samsung.

2.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+