MojAndroid

Portál Sammobile pred niekoľkými týždňami zverejnil prvé video, ktoré ukazovalo jednu z prvých verzii Androidu L na Samsungu Galaxy S5. Išlo o firmvér v počiatočných fázach vývoja, ktorý obsahoval mnoho chýb a nedostatkov. Teraz je však k dispozícii nová verzia, ku ktorej sa Sammobile dostal a natočil s ňou aj video. Podľa jeho zistení, Samsung v opravovaní chýb napreduje veľmi rýchlo a hoci ROM s Androidom 5.0 stále nie je vhodná na denné používanie, nemá k tomu už tak ďaleko. Sammobile zatiaľ ROM nezverejnil na stiahnutie, no veríme, že nebude už dlho trvať a v horizonte najbližšieho mesiaca by tak mohol spraviť. Zmien, ktoré  prichádzajú s najnovším testovacím buildom je viacero, od pridaných animácií, nových grafických prvkov, až po nové verzie aplikácií. Čo je nové si môžete pozrieť aj na videu.

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
31.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+