MojAndroid

Hoci od začiatku nového roka ubehli už takmer dva mesiace, v technologickom svete sme nový rok poriadne privítali len pred dvoma dňami. Stalo sa tak v San Franciscu pred očami divákov z celého sveta, ktorí sledovali predstavenie doposiaľ najvybavenejších smartfónov od Samsungu. 

Juhokórejský technologický gigant predstavením trojice zariadení spadajúcich pod modelový rad Samsung Galaxy S10 započal boj o najlepší telefón roka 2019. No a my sme pri tom, ako najúspešnejší výrobca smartfónov na svete hodí svojim konkurentom do tváre rukavicu, jednoducho nemohli chýbať. Tak ako po minulé roky, aj teraz sme sa dočkali predstavenia klasickej verzie, ako aj tej označenej znamienkom plus.

Obe z nich oproti svojim predchodcom prinášajú viaceré vítané vylepšenia, ktoré sa netýkajú len hardvéru, ale i softvéru. Okrem modelov Samsung Galaxy S10 a S10+ však výrobca prišiel aj s treťou verziou, a to S10e. Ide o akýsi odľahčený variant, ktorý však bez pochýb má čo ponúknuť. Ak sa chcete o výbave tejto trojice smartfónov dozvedieť niečo viac, rozhodne si prezrite vyššie uvedené video.

22.2.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+