MojAndroid

Na tlačovej konferencii nám dnes Tatra banka predviedla verziu 2.0 svojej mobilnej aplikácie. Ide teda o update už existujúcej aplikácie. Ako inak, nová verzia so sebou prináša aj viacero zmien. Na jednej strane ide o nový dizajn aplikácie, no ten nemá len estetickú funkciu. Ako sami vravia – “dobrý dizajn nie je o tom, ako vyzerá. Je to tom, ako funguje.” Ďalšie novinky však nesú zmeny aj vo funkcionalitách.

Tatra Banka-3

V rámci Účtov je tu napríklad možnosť vytvorenia príjemcu z pohybu na účte, rozšírené vyhľadávanie medzi pohybmi a história pohybov počas viac ako troch mesiacov nazad. Výhodou je aj funkcia mesačného PDF výpisu s možnosťou tlače. Spending report, ktorý sme poznali z desktopovej verzie sa sem dostal tiež, uvidíme tu teda interaktívny graf s výdavkovými kategóriami.Ponúka tiež prehľad príjmov a výdavkov. Pobočky a bankomaty sa budú dať jednoduchšie nájsť vďaka navigácii, ktorá vás k ním privedie.

Tatra Banka-1

Zmenou je aj beh aplikácie na pozadí, teda možnosť odísť z aplikácie po dobu 2 minút, kým si napríklad skopírujete číslo účtu z mailu. Dá sa do nej vrátiť bez opätovného prihlásenia. Priamo v aplikácii máte tiež prístup k menovej kalkulačke a aktuálny prehľad menových kurzov. No a v neposlednom rade sa stretneme aj s jednoduchšou aktiváciou aplikácie. Bude stačiť, aby ste mali v tom istom zariadení stiahnuté aplikácie Čítačka a Tatra banka.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Aplikácia bude dostupná od dnešného večera alebo v priebehu zajtrajšieho dňa  na platformách Android (minimálna verzia 2.3) a iOS (od verzie 6.1). Viac informácií sa dozviete v našom videu.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+