MojAndroid

Smartfón LG V10 možno pôsobil pri predstavení trochu neohrabane, no v poslednej časti roku si získal množstvo pozitívnych recenzií. Ide o zaujímavé zariadenie s veľkou porciou užitočných funkcií, ktoré ocenia najmä fotografi a nároční užívatelia. Bez pochýb ale ide o skvelý smartfón, ktorý si teraz získal aj pozornosť známeho YouTubera Jerry Rig Everything. Ten je známy tým, že takéto zariadenia podrobuje testom výdrže v skutočne náročných podmienkach.

Pri testovaní nešetril ani nový LG V10. Ten najskôr podrobil testu odolnosti proti poškriabaniu. Odolné sklo Gorila Glass sa ukázalo ako veľmi odolné a hoci pri vyšších úrovniach tvrdosti materiálu bolo možné ho poškriabať, pri bežnom používaní by nemali nastať absolútne žiadne problémy. Sklíčko chrániace šošovku fotoaparátu je na tom trochu horšie, no ani toto by sa nemalo poškriabať kľúčmi či mincami.

Telefón obstál dobre aj v skutočnej skúške ohňom. Plameň ohňa síce spôsobil nezvyčajné správanie smartfónu, no takmer okamžite po odobratí zariadenia z plameňa sa všetko vrátilo do normálu a telefón fungoval ako nový. Ak váš LG V10 náhodou skončí v pahrebe pri opekačke, nemusíte sa báť. Posledný test ohnutím tiež prebehol bez problémov a zrejme aj vďaka konštrukcií z ocele sa majitelia tohto zariadenia nemusia báť žiadneho neželaného ohnutia.

Zdroj: Jerry Rig Everything (YouTube) via Android Community

5.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+