MojAndroid

Minule to bol Windows 95, dnes sú to už hry z veľmi dobre známeho Gameboya. Na hodinkách s Androidom Wear sa totižto vďaka šikovnosti vývojára Corbin Davenporta, podarilo spustiť aj hry z tejto populárnej hernej platformy. Na tento účel využíva Gameboy Color emulátor, ktorý však na rozdiel od spustenia starého Windowsu, zvláda emuláciu hier bez akýchkoľvek problémov. Na ich ovládanie však budete potrebovať herný ovládač, akým je napríklad MOGA.

Ak si chcete emulátor vyskúšať na vlastných hodinkách s Androidom Wear, môžete postupovať podľa návodu, ktorý Corbin zverejnil na svojej stránke. Samozrejme, budete na to potrebovať aj niekoľko zručností a skúsenosti s prácou s ADB. Inštrukcie nie sú špecifické len pre inštaláciu emulátora, ale ktorejkoľvek aplikácie, ktore by na Androide Wear mohli fungovať.

https://www.youtube.com/watch?v=-Jd3bVSPJok

Zdroj: androidauthority

15.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+