MojAndroid

Vianoce by nemali byť iba o darčekoch. V dnešnej uponáhľanej dobe ide o jedno z mála období počas roka, kedy má aspoň väčšina z nás skutočne na niečo čas. Môžeme ho stráviť s rodinou či venovaním sa našim záľubám. Predsa len ale nemôžeme na darčeky úplne zabudnúť. Ide o tradičný nástroj, ktorým môžeme potešiť našich blízkych. Zároveň ale potešia darčeky aj nás.

Náš tip
Všetky vianočné články na jednom mieste!

android_vianoce1-copy

My v redakcii sme sa s vami podelili o naše vianočné priania. Samozrejme, nikto z nás neočakával a ani nechcel dostať pod stromček všetko na zozname. Jednoducho sme sa zamysleli nad tým, čo by nám urobilo radosť a v podstate sme Ježiškovi dali na výber. Darčeky sme si už rozbalili a teraz nás zaujíma, či aj vaši blízky vypočuli vaše želania. Dostali ste na Vianoce to, po čom ste túžili? Je to nejaká technologická vychytávka, alebo nutná pomôcka? Alebo ste na Vianoce žiadne technológie nechceli a potešilo vás tradičné PPP (ponožky, pyžamo, papuče)? V každom prípade sme na to zvedaví a vy sa môžete podeliť s nami aj ostatnými čitateľmi v diskusii pod článkom, prípadne môžete zahlasovať v našej darčekovej ankete.

Čo ste tento rok dostali na Vianoce?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

24.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+