MojAndroid

Orange predstavenie svojej vianočnej ponuky začal odhalením niekoľkých štatistík svoje najúspešnejšej služby Navzájom zadarmo. Tá mala k septembru tohto roka už 568 938 zákazníkov, ktorí tvorili 136 689 skupín. Približne 51% z nich má pritom až 5 členov. Priemerná dĺžka hovoru v skupine je 2,4 minúty, čo je dvakrát dlhšie ako priemer bežného zákazníka. Jedna skupina pritom prevolá priemerne mesačne 378 minút a pošle 88 správ zadarmo. Počet zákazníkov vďaka službe Navzájom zadarmo narástol podľa Orangeu o 20 000.

orange-vianoce-foto-9

Vianoce budú o zdieľaní

V znamení zdieľania je aj vianočná ponuka Orangeu. Pri zostavovaní vianočnej ponuky vychádzal Orange z toho, čo majú zákazníci najradšej.

„O našich zákazníkov sa staráme po celý rok. Pozorne sme sledovali ich preferencie a potreby a teraz im prinášame to, vďaka čomu sú najspokojnejší. Každý si v ponuke nájde niečo nielen pre seba, ale o svoje výhody a darčeky sa môže podeliť so svojimi blízkymi,“ komentuje ponuku Zuzana Nemečková, riaditeľka obchodného úseku spoločnosti Orange Slovensko.

Pevný internet zadarmo až na 2 roky pre kohokoľvek v skupine

Orange svojim zákazníkom aj naďalej umožňuje vzájomnú bezplatnú komunikáciu. Okrem toho, že si môžu bezplatne volať a posielať správy, navyše si môžu užívať aj pevný internet DSL zadarmo. Stačí, ak spoločná fakturácia skupiny je aspoň 50 eur, zakladateľ skupiny získa možnosť aktivovať si bezplatne pevný internet DSL. Automaticky ho zákazník môže získať zadarmo na 1 rok. Avšak, ak zákazník odporučí svojmu známemu, aby prešiel od iného operátora do Orangeu a podpísal zmluvu na paušál v minimálnej hodnote 10 eur, pevný internet získa zadarmo aj na ďalší rok. Navyše, pevný internet môže zakladateľ skupiny darovať komukoľvek zo svojej skupiny. 

Bezplatný DSL internet aj pre zákazníkov s viazanosťou

Pevný internet zadarmo môže získať aj taký zákazník, ktorý sa na pevný internet už v minulosti zaviazal a stále je vo viazanosti. Ak spĺňa podmienku 50 eurovej fakturácie, aj v takomto prípade má zľava 7 eur na akýkoľvek pevný internet.

Zľava na telefón 200 eur pre zákazníkov, ktorí prejdú do Orangeu

Atraktívnu zľavu na telefón až do výšky 200 eur získa každý zákazník, ktorý v predvianočnom období prejde do Orangeu na základe odporúčania svojho známeho. Tú získa, ak sa zaviaže na paušál v hodnote 30 € a viac. Dodatočnú zľavu 150 € získava pri paušále s mesačným poplatkom od 20 – 29,99 € a v hodnote až 100 € pri mesačnom paušále od 10 – 19,99 €.

orange-vianoce-foto-5

Základom vianočnej dátovej ponuky je tablet

Na Vianoce budú mať zákazníci Orangeu opäť možnosť získať tablet za 1 euro.

„Aj vďaka Orangeu sa stal tablet samozrejmosťou tam, kde by si ho inak nemohli dovoliť. Len v tomto roku predal Orange takmer 60 tisíc tabletov a stal sa tak najväčším predajcom spomedzi všetkých operátorov,“ upresňuje Zuzana Nemečková. „Keďže  tablety s veľkou uhlopriečkou sa stávajú u zákazníkov stále obľúbenejšie, rozhodli sme sa ich tieto Vianoce prekvapiť 10 palcovým tabletom za skvelú cenu,“ dodáva.

K Mobilnému internetu Klasik dostanú zákazníci od Orangeu 10-palcový 4G tablet Lenovo TAB2 A10-30. Navyše, ak si k svojmu mobilnému internetu ešte aktivujú Zdieľaný internet pre blízkeho, môžu získať ďalší tablet Prestigio multipad Wize 3G len za 1 euro.

Mobilné zariadenia ešte atraktívnejšie

To, že mobilné zariadenia sú pre zákazníkov stále dôležité, potvrdzuje aj fakt, že až 80 % zákazníkov si k svojmu paušálu berie aj dotované zariadenie. Okrem toho, že Orange zatraktívňuje dotáciu pre dvojicu smartfón s tabletom, ktorá je teraz až do výšky 11 násobku mesačného poplatku, navyše nadštandardne zvýhodňuje vybrané telefóny pri paušáloch Kengura a Panter.

orange-vianoce-foto-7

K Paušálu Kengura 30 € pripravil Orange smartfón Orange Dive len za 1 euro alebo Huawei P8 Lite za 29 eur. Samsung Galaxy A3 môžu teraz zákazníci získať za 1 euro s paušálom Panter 40 €, Samsung Galaxy A5 je s týmto paušálom pripravený za 39 eur. Sony Xperia Z3 Compact môžu k paušálu Panter 45 € získať za 49 eur. Smartfón Sony Xperia Z3 je pripravený za 29 eur s paušálom Panter 65 eur a len za 1 euro s paušálom Panter 100 eur.

Aplikácia Orange výhody ešte bohatšia

Pred Vianocami Orange vylepšil aj aplikáciu Orange výhody, ktorú si budú môcť zákazníci naplno užiť na zvýhodnené vianočné nákupy darčekov a zimné zážitky s exkluzívnymi zľavami u partnerov. V aplikácii majú odteraz zákazníci k dispozícii nielen ponuku obohatenú o zľavy a výhody u nových partnerov, ako napr. Tchibo, Marionnaud, Tescoma alebo Pelikán.

orange-vianoce-foto-2

Dvojité prekvapenie v reklame Orangeu

Prvý spot Orangeu k vianočnej ponuke, ktorá štartuje 30.10.2015,  ešte nie je vianočne ladený.

„Rovnako ako v minulosti, počúvame našich zákazníkov a nechceme ich oberať o čaro Vianoc vianočnými reklamami už od októbra. Teraz ich chceme najmä zabaviť a veríme, že s hlavnou protagonistkou, Celeste Buckingham, sa nám to podarí,“ hovorí Miloš Lalka, riaditeľ úseku komunikácie a značky.

Pre každého tanier navyše

Orange za každého zákazníka pomôže prostredníctvom programu Darujte Vianoce niekomu prežiť krajšie Vianoce. K celkovej sume 50 000 eur od Nadácie Orange pribudne do programu aj tento rok príspevok, ktorým za svojich zákazníkov prispeje Orange. Za každú kúpu paušálu alebo inej služby v čase od 30. 10. do 30. 11. totiž operátor prispeje 50 centami. Grantový program Nadácie Orange, v ktorom autori projektov počas vianočného obdobia žiadajú o pomoc nie pre pre seba, ale pre ľudí zo svojho bezprostredného okolia doteraz rozdelil 614 000 eur, z ktorých bolo podporených 2 178 vianočných projektov. Viac informácií sa dočítate v článku Nadácia Orange otvorila 14. ročník programu Darujte Vianoce.

„V Orangei sa v predvianočnom období usilujeme myslieť aj na pomoc pre tých, ktorí sa ocitli v neľahkej situácii. Prichádzame s ponukou, v ktorej sa nájde jeden tanier navyše pre každého. Zákazníci tak môžu obdarovať a potešiť nielen seba, ale aj svojich blízkych a priateľov. Navyše s nami môže každý prispieť na dobrú vec a priniesť Vianoce tam, kde by inak chýbali,“ vysvetľuje úmysel Pavol Lančarič, generálny riaditeľ spoločnosti Orange Slovensko.

orange-vianoce-foto-10

28.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+