MojAndroid

V poslednej dobe sa objavuje čoraz viac zariadení, ktoré ponúkajú 10-jadrový procesor. Pred niekoľkými dňami bol predstavený smartfón Meizu MX6, ktorý ponúka 10-jadrový procesor Helio X20 CPU. Spolu s výkonným čipom je spojený aj kvalitný multitasking, a to vďaka trom zhlukom v desaťjadrovom frameworku.

Náš tip
Vernee Apollo Lite je majster v pomere cena/výkon

Helio X20 dokáže jednoducho delegovať bežné úlohy jednému zhluku, kým náročnejšie úlohy deleguje ostatným dvom zhlukom. Kým smartfón vykonáva jednoduché úlohy, ako napríklad odosielanie SMS či používanie primitívnych aplikácií bez pripojenia k internetu, využíva sa iba jeden zhluk a ostatné zhluky zatiaľ môžu odpočívať. Pri náročnejších operáciách sa zasa naštartujú ostatné zhluky, čím je zabezpečené plynulé fungovanie zariadenia, ale zároveň aj energetická úspora. Zariadenie takto dokáže znížiť spotrebu energie až o 30 %.

Vernee Apollo Lite 1

Smartfón Vernee Apollo Lite používa rovnaký procesor Helio X20 a model Vernee Apollo je poháňaný čipom Helio X25. Oba telefóny vďaka trojklasterovej technológii fungujú veľmi spoľahlivo a plynulo, čo dokazuje aj video, na ktorom si môžete pozrieť model Apollo Lite a jeho bezproblémové fungovanie pri spustených 20 aplikáciách súčasne.

Spoločnosť Vernne umožňuje zákazníkom kúpiť si model Apollo Lite za výhodnú cenu iba 199,99 USD každý júlový piatok o 12:00 nášho času. Detaily nájdete na oficiálnej stránke Vernee. Okrem toho môžete zariadenia v skvelých cenách nájsť aj na coolicool.com.

21.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+