MojAndroid

Spoločnosť VAIO, ktorú pôvodne ako svoju značku budovalo Sony, pomýšľa nad predstavením svojho ďalšieho smartfónu. Prvotne spoločnosť prišla s prémiovým zariadením, ktoré je vyrobené z jednoliateho kusu kovu a ponúka Windows Phone 10. Dnes však oznámila, že predstaví novú verziu VAIO Phone A, ktorá ponúka identické vlastnosti – avšak ponúka Android 6.0.

Náš tip
VAIO predstavil svoj prvý Android smartfón

Zariadenie pôvodne určené pre japonských operátorov ponúkne okrem kovovej konštrukcie aj dva sloty na SIM kartu, 5,5″ HD displej, procesor Snapdragon 617 a 3 GB RAM. Predstavený by mal byť 7. apríla v Japonsku, za cenu približne 23 000 yenov, čo je v prepočte asi 207 EUR. Ďalšie špecifikácie sa dozvieme až po tom, ako bude toto zariadenie predstavené. Nemyslíme si však, že sa v dohľadnej dobe dostane na náš trh. Je ale pekné vidieť, že sa VAIO snaží začleniť medzi výrobcov Android smartfónov, medzi ktorými má výhodu známej a kvalitnej značky.

Zdroj: Engadget

23.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+