MojAndroid

V Bratislave majú od dnešného dňa používatelia aplikácie Bolt k dispozícii novú prémiovú kategóriu vozidiel s názvom Executive. Tá spĺňa najvyššie požiadavky na autá a postará sa o komfortnú jazdu na vyššej úrovni.

Mohlo by vás zaujímať:

Ak máte záujem odviezť sa na cieľové miesto “ako pán”, v apke si zadajte potrebné parametre ako vždy a pri výbere z dostupných možností kliknite na Executive. Vidíte hneď aj cenu, ktorú za cestu zaplatíte, minimálna suma za odvoz niektorým z luxusných áut je 10 eur.

Bolt Executive
Bolt ponuka

Od roku 2020 je v apke na výber aj kategória Premium, ktorá takisto ponúka odvoz vozidlom vyššej úrovne. Nová kategória Executive je ešte o stupienok vyššie a zahŕňa to najlepšie, čo na platforme Bolt môžete nájsť.

Najčastejšími autami, ktoré vás  pri výbere novej kategórie vyzdvihnú, sú vozidlá typu Mercedes Benz triedy EBMW radu 5 a Audi A6. No môže sa stať, že pred vaším domom zaparkuje aj Porsche, Jaguar alebo Land Rover. Vozidlá musia spĺňať určité kritériá nielen čo sa týka veku, ale aj interiéru a vybavenia. Všetky musia mať napríklad interiér v koži alebo v podobnej kvalite.  Vyššej kategórii musí zodpovedať aj oblečenie vodiča.

Bolt
Bolt | Zdroj: Bolt

Jazdu Executive si môžete aj naplánovať na konkrétny dátum a čas. Túto možnosť môžu využiť v rámci služby Bolt Business aj majitelia firiem pre svojich zamestnancov. Či ide o služobné cesty, zabezpečenie odvozu pre obchodného partnera, alebo jazdy ako zamestnanecký benefit.

Konkurenčný Uber alebo Hopin majú takisto k dispozícii podobné kategórie vozidiel určené pre náročnejších zákazníkov. Uber Comfort zahŕňa novšie autá a pred cestou môžete v apke dokonca požiadať o konkrétnu teplotu v aute. Hopin Premium nemá v apke špecifikované parametre, ale môžete očakávať odvoz novším autom prémiového typu.

Náš tip
Tieto aplikácie vám uľahčia plánovanie a organizáciu

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+