MojAndroid

Taxify, európska prepravná platforma mení svoj názov na Bolt a predstavuje nové logo. Premenovanie prichádza ako ďalší prirodzený krok podporujúci širšiu víziu spoločnosti a obsahuje nové meno a logo. Táto zmena prináša identitu značky v súlade so širšou víziou spoločnosti v oblasti dopravy, ktorá sa už rozšírila zo zdieľanej jazdy autami a motorkami na zdieľanie kolobežiek.

 

Taxify bolo spustené pred piatimi rokmi s poslaním urobiť mestskú dopravu pohodlnejšou a cenovo dostupnejšou. Naším prvým produktom bolo riešenie taxi dispečingu, ktorý dal spoločnosti aj jej pôvodný názov. Hoci sme v našej misii dosiahli pokrok, začali sme prerastať súčasti našej značky, vrátane názvu. Vzhľadom na našu ambíciu riešiť dopravné problémy v čoraz širšom rozsahu, chceme, aby značka odrážala budúcnosť spoločnosti a nie jej minulosť. Naše nové meno “Bolt” znamená rýchly a ľahký pohyb – presne to, aká by mala byť skúsenosť s presúvaním sa v meste, či už autom, kolobežkou alebo verejnou dopravou. Podčiarkuje aj našu vieru, že budúcnosť dopravy bude elektrická. 

Roman Sysel, Country manager spoločnosti Bolt pre Českú republiku a Slovensko

Technologická spoločnosť založená v Estónsku dnes slúži 25 miliónom zákazníkov vo viac ako 30 krajinách sveta a stala sa lídrom v Európe a Afrike. Bola tiež prvou spoločnosťou, ktorá v jednej aplikácii priniesla zdieľanie jazdy a zdieľanie kolobežiek a v súčasnosti pracuje na rozšírení služby zdieľania kolobežiek v mnohých európskych mestách.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Nová značka sa bude počas nasledujúcich týždňov postupne prezentovať naprieč celosvetovým trhom. Používatelia nebudú musieť vykonať žiadne kroky, pretože aplikácia sa  aktualizuje automaticky.

Náš tip
Novela zákona prinesie zmeny v taxislužbách, Uber sa môže vrátiť
7.3.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+