MojAndroid

Portál SamMobile priniesol informáciu o tom, že na svetle sveta sa objavila najnovšia verzia firmvéru pre zariadenie Samsung Galaxy S III. Súbor sa objavil na XDA-Developers stránke vývojára Saturn a prináša niekoľko zaujímavých zmien a pokročilých funkcií. Aj keď zatiaľ je to len testovacia verzia, už teraz nám naznačuje, čo nás očakáva v oficiálnej, finálnej verzii.

Tu je zoznam niektorých nových funkcií I9300XXELK4:

  • Android 4.1.2 – JZO54K
  • Multi-View, možnosť viacerých okien v multitaskingu
  • Panel notifikácii je možné si prispôsobiť svojim požiadavkám
  • Inteligentné rotácia – displej sa prispôsobuje uhlu pohľadu
  • Pokročilá klávesnica Samsung Keyboard
  • Nová aplikácia Galérie

Firmvér si môžete stiahnuť na tomto linku.

Postup pri nahraní nového firmvéru:

Rozbaľte súbor, otvorte Odin 3.04, ktorý je súčasťou balíčka. Reštartujte telefón a stlačte naraz pri štarte tlačidlá home + power + tlačidlo zvuku nadol. Pripojte telefón a počkajte na žltú značku v Odin. Pridajte I9300XXELK4_I9300OJKELK5_HOME.tar.md5 do PDA. Uistite sa, že re-partition nie je označená. Môžete začať nahrávať novú ROM spustením v Odin. Nahratie bude trvať niekoľko minút. (Nahratie ROM robíte na vlastné riziko)

Zdroj, foto: SamMobile

16.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+