MojAndroid

Ešte niekoľko týždňov môžete na webe SmartBanka.sk hlasovať za najlepšie mobilné bankovníctvo. Pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili sériu článkov s predstavením funkcií aplikácií jednotlivých slovenských bánk, aby ste získali obraz aj o vymoženostiach aplikácií, ktoré aktívne nepoužívate. Skvelé bankovníctvo v mobile má pre svojich klientov nachystané aj UniCredit Smart Banking SK.

smartbanka-hlasuj

Pre smartfón alebo tablet!

Aplikácia Smart Banking od UniCredit banky ponúka internetbanking priamo do vášho mobilného zariadenia. Najnovšie dokonca banka aktualizovala aj funkcie svojej aplikácie. Svoje obľúbené bankové funkcie si tak môžete dopriať aj s pohodlia vašej domácnosti prostredníctvom Android smartfónu alebo Android tabletu.

Okrem podpory odtlačku prsta pre Android Marshmallow, zjednodušenej aktivácie aplikácie prostredníctvom SMS, funkcionality pre zdieľanie detailov účtu či automatického nastavenia dátumu platby, urobila banka mobilné bankovníctvo ešte o čosi pohodlnejšie a bezpečnejšie. Ako prvý na trhu prichádzajú aj s novinkou – podpisovanie platby v Smart Bankingu pomocou odtlačku prsta.

Verzia: 3.0.60.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.60.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.10.30.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.10.30.0
Aktuálna cena: Zdarma

Hlasujte teraz!

Ešte stále máte možnosť hlasovať v ankete SmartBanka 2017 za vaše obľúbené mobilné bankovníctvo slovenských bánk. Stačí, keď vyplníte informácie v dotazníku a automaticky získavate šancu na výhru špičkového smartfónu Samsung Galaxy S8. Okrem samotných hlasujúcich budú ocenené aj banky. Tie, ktoré sa umiestnia na prvých troch priečkach, získajú oficiálne ocenenie, ktoré môžu použiť pri svojej marketingovej komunikácii.

Hlasovanie o najlepšiu bankovú aplikáciu na Slovensku prebieha od 15. januára 2018 do 28. februára 2018 na webe SmartBanka.sk. Každý hlasujúci môže hlasovať len raz, duplicitné hlasy budú vymazané, prípadne zo súťaže úplne vyradené. Výherné banky, ako aj víťazov vecných cien, vyhlásime na stránkach SmartBanka.skMojAndroid.skMojiPhone.sk a MojWindows.sk do konca marca 2018. Kompletné podmienky súťaže nájdete rovnako na webe SmartBanka.sk.

smartbanka-hlasuj

Partneri ankety

28.2.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+