MojAndroid

Skupina Orange s hrdosťou oznamuje, že dnešným dňom sa ako globálny sponzor s výhradnými právami na celom svete pripojí k budúcoročnému šampionátu UEFA EURO 2016. Touto spoluprácou sa taktiež stáva oficiálnym poskytovateľom telekomunikačných služieb pre UEFA EURO 2016.

Spájame ľudí s tým, čo je pre nich podstatné

Šampionát UEFA EURO 2016 bude už druhou spoluprácou medzi skupinou Orange a UEFA, ktorá opäť prinesie neopakovateľnú futbalovú udalosť. Fanúšikov na celom svete spojí s tým, čo je pre nich podstatné a maximalizuje ich športový zážitok z obľúbeného športu. Súčasťou tejto spolupráce budú aj exkluzívne ponuky pre zákazníkov, ktoré sa v súčasnej dobe dolaďujú.

Oficiálny poskytovateľ telekomunikačných služieb UEFA EURO 2016

Ako oficiálny poskytovateľ telekomunikačných služieb a globálny sponzor UEFA EURO 2016 Orange zabezpečí všetky fixné aj mobilné komunikačné služby, počnúc sprostredkovaním živých prenosov z 10 štadiónov vo Francúzsku až po pripojenie zamestnancov organizátora, médií, rozhodcov a dobrovoľníkov, a to cez približne 25 000 prístupových bodov počas celého turnaja. Bezproblémovému priebehu šampionátu sa bude venovať viac ako 800 inžinierov a expertov z Orangeu.

Beatrice Mandine, výkonná viceprezidentka zodpovedná za komunikáciu a značku, povedala: „EURO 2016 bude jedným z najviac „pripojených“ turnajov, ktoré kedy futbalová verejnosť zažila. Sme hrdí na možnosť pomôcť Francúzsku kvalitne zorganizovať takéto podujatie. Pokiaľ ide o futbal, v tomto športe sme vždy svedkami veľkých vášní, a tak sa o to viac tešíme, že Orange prinesie emócie z hry ešte bližšie k zákazníkom a fanúšikom na celom svete. Naše sponzorstvo je len začiatkom novej éry, keď bude Orange spájať ľudí s tým, čo vo svojom živote považujú za naozaj dôležité.”

Guy-Laurent Epstein, marketingový riaditeľ pre UEFA podujatia komentoval: „Sme veľmi radi, že sa Orange, ako globálny sponzor, pridal k šampionátu UEFA EURO 2016. Ako poskytovateľ televíznych prenosov prinesie fanúšikom možnosť zažiť vzrušenie zo zápasov v celej svojej kráse. Okrem toho, partnerstvo s Orangeom nám umožní v dnešnej digitálnej dobe pripraviť adekvátne a kvalitné podujatie. Tešíme sa, že môžeme opäť spolupracovať s partnerom, ktorý bude mať zásadný význam pre úspech podujatia a zdieľanie zážitkov fanúšikov na celom svete.”

Zdroj: tlačová správa

30.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+